Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Цьогоріч у Чернівцях капітально не відремонтують жодної вулиці

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Ремонтні роботи у місті розпочнуться не раніше квітня


У 2021 році, вперше за останні кілька років, у Чернівцях не буде капітально відремонтовано жодної нової вулиці. Міська влада спробує завершити лише капітальний ремонт вулиць Хотинської та Кармелюка, які розпочали восени минулого року. Проте жодні ремонтні роботи, в тому числі ямкові, у місті не розпочнуться раніше квітня. Про це під час прямого ефіру в мережі фейсбук розповів міський голова Роман Клічук.

Я думаю, що і Кармелюка, і Хотинську ми почнемо робити в квітні місяці. Кошти на ці дві вулиці, є, перешкод у продовженні робіт немає. Є питання по вулиці Рівненській, на сьогоднішній день проєктно-кошторисна документація є. Ми намагаємся отримати кошти з державного фонду регіонального розвитку, і думаю у нас все це вийде і нам ці кошти перерахують, і за рахунок цих грошей ми почнемо ремонт, - розповів Клічук.

Нагадаємо, що кошти на ремонт вулиці Хотинської виділили з державного бюджету, а ремонт частини вулиці Кармелюка завершили ще до обрання мером Романа Клічука. Проектно-кошторисну документацію на ремонт Рівненської виготовили також минулого року.

Що стосується ямкового ремонту, то він також розпочнеться не раніше квітня, адже лише на березневій сесії планують проголосувати за виділення 15 млн грн на проведення робіт.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно