Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сергій Осачук привітав прикордонників із професійним святом: вручив відзнаки та нагороди


Також голова ОДА поклав квіти до пам’ятної стели на території прикордонного загону Буковинських прикордонників із професійним святом привітав голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. Він вручив охоронцям рубежу відзнаки та нагороди, а також поклав квіти до пам’ятної стели на території прикордонного загону. Про це повідомляє Чернівецька ОДА.
– Ваші зелені берети завжди є символом надійного захисту українського державного кордону. Схиляюся перед стійкістю і силою духу, яку ви проявляєте щодня на місці служби. Хочу побажати вам міцного здоров’я, віри в себе і Україну, – звернувся до прикордонників Сергій Осачук. 

Почесною відзнакою «На славу Буковини» голова ОДА нагородив офіцерів-прикордонників – підполковників Сергія Бровка та Євгена Ущука, а також майорів Віталія Боднаря, Андрія Салія і Володимира Хоху. 
Відзнаки вручили за вагомий внесок у забезпечення надійної охорони державного кордону України, сумлінне виконання службових обов’язків, виявлену ініціативу та високий професіоналізм.скачать dle 10.5фильмы бесплатно