Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Кандидатка в депутати від «Єдиної альтернативи» різко розкритикувала встановлення міською владою турнікету у Ратуші

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

 

Любов Свіріденко зазначила, що в той час, коли Україна має інклюзивно розбудовуватись, у міськраді створюють бар'єрність на шляху


 


Кандидатка в депутати міськради від «Єдиної альтернативи» Любов Свіріденко, на своїй фейсбук-сторінці, різко розкритикувала встановлення на вході у міську раду турнікету.

Нагадаємо, у п’ятницю на вході у Ратушу, міська влада встановила турнікет щоб обмежити вільний доступ чернівчан до Ратуші. За словами секретаря виконкому Сергія Добржанського турнікет встановили за кошти заступників міського голови, нібито через приписи СБУ та поліції. Насправді такі приписи були і в часи Каспрука, і Продана, але міська влада тоді не відгороджувалась від чернівчан турнікетом.

Заступниця голови Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Любов Свіріденко зазначила, що в той час, коли Україна має інклюзивно розбудовуватись в чернівецькій міськраді створюють бар'єрність на шляху.

«Замість ліфта – турнікет. Інспектуючи тротуарну мережу у м. Чернівцях, заношу до міської радирекомендаційного листа, і очам своїм не вірю, на першому поверсі міської ради встановили турнікет.
Згідно припису СБУ і Нацполіції. Так пояснив мені секретар виконавчого комітету ЧМР ,Сергій Добржанський.
Турнікет шириною 120 см, який відкидається і є можливість вільного пересування маломобільній категорії населення. Мені цікаво, скільки приписів потрібно щоби всі адмінбудівлі і споруди були забезпечені елементами доступності в повному обсязі згідно ДБН.
В той час, коли Україна має інклюзивно розбудовуватись ми створюємо бар'єрність на шляху?», - написала Любов Свіріденко.
 

Довідка

Любов Свіріденко балотувалась до міськради від партії «Єдина альтернатива». Коли ТВК визнала, що депутатом міськради стане Герой АТО Сергій Козак, а не представник «Єдиної альтернативи», партійці Клічука почали цинічно спекулювати, що через це депутаткою не стала захисниця прав людей з інвалідністю.

«Внаслідок цього до міської ради не змогла потрапити Любов Свіріденко, яку небайдужі чернівчани знають як захисницю прав людей з інвалідністю та поборницю інтересів усіх груп маломобільних людей», - йшлося в офіційному повідомленні на фейсбук-сторінці «ЄА»

Згодом, після припинення повноважень депутата від «Єдиної альтернативи» Василя Зазуляка, вакантне місце, за рішенням партійців Клічука, зайняла чомусь Надія Лабанда, а не Любов Свіріденко.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно