Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чиновники міської ради глузують з простих чернівчан, – Вишинський


Фото: promin.cv.ua
У Клічука проста логіка: плати або здохни

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради одноголосно підняв тариф на опалення. Вже з осені суми платіжок зростуть удвічі. Прості чернівчани стануть ще бідніші і більшу частину своїх пенсій і зарплат віддаватимуть на покриття збитків комунальної компанії. Про це у авторській програмі «Репліка» розповів телеведучий Святослав Вишинський.

 

«Чернівцітеплокомуненерго» збиткове, і якщо раніше фінансові втрати покривали з міського бюджету, то тепер їх переклали на простих городян. Це означає по 2, по 4 тисячі гривень, які чернівчани кожного місяця будуть платити лише за тепло. Звідки вони їх візьмуть – владу не хвилює.

 

«Роман Клічук – бізнесмен, він і в бізнесі, і в політиці націлений на прибуток. Логіка мера людоїдська, але дуже раціональна: плати або здохни. Від голоду, чи від холоду – обирай сам. Виживе сильніший.

А значить не виживе більшість чернівчан. Пенсіонери, бюджетники, збіднілі підприємці і наймані працівники пахатимуть весь рік лише для того, аби начальник теплокомуненерго відчитався про прибутки і виписав собі премію за високі досягнення на посту.

Адже у хворій логіці Клічука і його підлеглих це не комунальні установи працюють для громади, це громада – працює для комунальних установ. І для кількох сотень чиновників міської ради. Які неприховано глузують з простих чернівчан», – наголошує Святослав Вишинський.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно