Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани миються у тазиках, а мер Роман Клічук – у відпустці

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Тисячі кубометрів води під тиском витікають із труби просто на землю

У кранах чернівчан знову сухо. Минулими вихідними на водогоні поблизу села Біла стався масштабний прорив труби і у спеку містяни залишилися без належного постачання води. Поки зварювальники латали тріщину, а жителі Чернівців милися у тазиках, мер Роман Клічук був у відпустці. 

Тисячі кубометрів води під тиском витікають із труби просто на землю. Це уже третій прорив водогону за останній період. Щоразу від таких аварій страждають місцеві жителі села Біла. Бо ж топить усе навколо – подвір’я, городи та дороги.

Тим часом чернівчани змушені терпіти перебої водопостачання. Люди обурюються: залишитися у спеку без холодного душу – це ще те випробування.

Дуже жарко, хочеться прийняти якийсь прохолодний душ. Їсти зварити важко. Посуду помити, - розповідає чернівчанка Варвара.

Це є негативно звичайно. Владі міста вже пора поремонтувати всі водопроводи зранку встаєш води. І на роботу нормально не можеш зібратись, - розповідає буковинець Дмитро

Це бардак. За останній час 3 крупні аварії були. З цим треба щось робити, - каже пан Василь.

Дуже дорого водоканал бере. Тарифи драконівські, каже чернівчанин Дмитро.

Зараз у кранах містян вода з’являється за графіком, по декілька годин на день. І так триватиме щонайменше до вівторка. А тим часом поки чернівчани змушені терпіти незручності, мер Роман Клічук взяв паузу і відправився у відпустку
Я, Клічук Роман Васильович, Чернівецький міський голова, відбуваю у відпустку тривалістю 11 каленарних днів з 6 липня по 16 липня 2021 року включно.

На роботі мер з’явиться у понеділок 19 липня. Раніше Роман Клічук повідомляв про те, що він уже рік не був у відпустці і планує найближчим часом відпочити.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно