Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецьку обласну ДЮСШ реконструюють: відремонтували старі та добудували нові приміщення


Завдяки новим, сучасним умовам Чернівецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа вийде на вищий рівень надання спортивних і навчальних послуг Масштабна реконструкція заради створення сучасного простору для занять спортом на Буковині. У Чернівецькій обласній ДЮСШ у рамках програми «Велике будівництво» відремонтували старі та добудували нові приміщення. Оновлений заклад оглянув голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

 
 Завдяки новим, сучасним умовам Чернівецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа вийде на вищий рівень надання спортивних і навчальних послуг, - зазначив голова ОДА. 
 
У рамках реконструкції у закладі добудували нові спеціалізовані спортивні зали. Тут діти займатимуться художньою гімнастикою, карате, панкратіоном, вільною боротьбою тощо. Окремо виділили приміщення для занять дітей початкових класів.

Тут є нові роздягалки, душові, вбиральні. Всі приміщення обладнані сучасною вентиляцією та теплопостачанням. Також маємо весь необхідний інвентар для занять. Невдовзі прийматимемо учнів», - сказав директор ЧОДЮСШ Віталій Литвинчук.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно