Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Обласна спортивна школа у Чернівцях матиме трибуни та нові зали

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: promin.cv.ua
Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства розпочав реконструкцію ДЮСШ на вулиці Небесної Сотні

У Чернівцях розпочали будівельні роботи на території обласної дитячо-юнацької спортивної школи, що на вулиці Небесної Сотні. ДЮСШ реконструюють, а також добудують нові приміщення та зали. Про це під час першої робочої наради щодо цього об’єкту розповів начальник Департаменту капітального будівництва Олександр Пуршага.

Торік ми вже розпочинали певні роботи з реконструкції і добудови. Проте, більшість коштів ми повинні були отримати зі спецфонду, фінансування з якого нам так і не вдалося отримати. Відтак, надходження становили лише 3 мільйони 655 тисяч гривень із загального фонду. Цьогоріч ми маємо змогу продовжити роботи на даному об’єкті. Нещодавно нам вдалося домогтися виділення 20 мільйонів гривень. Проводимо сьогодні першу нараду для того, щоби продовжити об’єкт. Наразі вже монтуємо баштовий кран, - каже Олександр Пуршага.

За його словами, виділені кошти необхідно освоїти до кінця року. Інакше їх повернуть до державного бюджету. 

-На жаль, згідно з тенденцією попередніх років, нам дуже пізно виділяють кошти. Тож, часу для освоєння коштів доволі мало. Проте, ми поставили сьогодні завдання. Підрядник і сам розуміє, що до кінця року всі роботи, заплановані на суму 20 мільйонів, потрібно виконати. Сьогодні ми затвердимо графік виконання робіт і сподіваємося, що всі кошти вдасться освоїти до кінця року, - каже О. Пуршага.

Виграла тендер фірма «Будторгінвест». За словами Олександра Пуршаги, вони мають чималий досвід виконання робіт на теренах нашої області.
 
-Це місцевий підрядник, зареєстрований у Чернівцях, і податки він сплачує також у нашому місті. Для мене це важливо. Це дає підстави бути впевненим у тому, що він зробить усе якісно, як для себе, - каже О. Пуршага.
 
Загальна ж вартість робіт складає близько 44 мільйонів гривень. За словами Віталія Литвинчука, який є директором Чернівецької ОДЮСШ, об’єкт необхідно здати в експлуатацію до кінця наступного року.

-Що оновлена школа представлятиме собою? Тут буде спеціалізований зал з вільної боротьби розміром 29 на 16 метрів. Такого залу ніде в нашій країні немає. Буде малий спортивний зал для тієї ж таки боротьби, а також для панкратіону. Облаштують тренажерний зал. Він повинен стати хорошим доповненням до роботи основних залів, - розповідає Віталій Литвинчук.

У школі нині займаються 632 дитини на семи відділеннях: баскетбол, волейбол, теніс, вільна боротьба, художня гімнастика, панкратіон і карате.

Отже, потреба в оновленні закладу була. Нині у школі на гімнастичному та борцівському килимах на одному занятті працюють 2-3 тренери. Хоча має бути лише один. 

-Ви можете уявити собі, щоби у шкільній аудиторії займалися одразу 2 чи 3 класи? Команди з ігрових видів спорту також змушені постійно ділити зал. Нові приміщення дозволять нам розвантажити зали. І я вас запевняю, що ті ж борцівські та гімнастичні зали стануть у нас одними з кращих в Україні, - каже директор ДЮСШ.

Крім того, ДЮСШ нарешті матиме трибуни. Річ у тому, що майже в жодному спортивному закладі нашого міста немає, де посадити навіть дві – три сотні уболівальників. Враховуючи, що школа є популярним місцем проведення юнацьких, студентських та дорослих змагань практично з усіх видів спорту, які культивують у нашій області, нормальні умови для перегляду змагань закладу вкрай необхідні.

ДЮСШ нарешті отримає котельню та зможе мати автономне опалення. Школі переобладнають систему опалення, вентиляції та кондиціонування. Завдяки цьому буде змогу створювати в приміщенні необхідний температурний режим.

-Відтак, нам потрібно буде збільшувати штат ще на 12 - 15 працівників. Це не лише тренери, а й головний інженер зі спортивних споруд, енергетик тощо. Хоча додаткові тренери необхідні будуть також. На мою думку, неправильно буде, якщо таку базу ми не використовуватимемо повною мірою, - каже В. Литвинчук.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно