Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Некомфортно жити: Чернівці продовжують занепадати

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Нині Чернівці скотилися в рейтингу і входять до топ 5 міст, які не рекомендують для життя

У 2012 році наше місто визнали найкомфортнішим в Україні. Нині Чернівці скотилися в рейтингу і входять до топ 5 міст, які не рекомендують для життя. Про це йшлося у випуску новин на телеканалі "Чернівецький промінь".
Воно стало трошечки брудним, трошечки неохайним бо дійсно влада є влада, але ми і самі повинні про нього дбати.
Місцева влада майже нічого не робить для людей.
Архітектура зараз мало будинків ремонтують.

Чистоти, більше порядку в місті. Було чистіше чим зараз і дороги були трохи кращі.

Обурюється таким станом міста і депутат Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин. Адже саме коли він керував містом у 2012 році Чернівці визнали найкомфортнішим містом України за версією журналу Фокус. Однак після того як мером став Олексій Каспрук все змінилось. 
Він почав знищувати комунальні підприємства і почав знищувати наше місто. Це я говорю про минулого міського голову, який не займався містом, який повністю все перекинув на плечі чернівчан, - розповідає Віталій Михайлішин.

Не змінилась ситуація і з приходом до влади команди Романа Клічука. Розбиті дороги, бруд і проблеми на комунальних підприємствах – це те, що отримали чернівчани після виборів. 
Сьогодні у нас знову такий експеримент. Чернівчани, нажаль, зробили обрали - людину бізнесмена, які думали, що зараз бізнесмен буде робити щось для міста, але, нажаль, ні. На сьогоднішній день, тільки працевлаштовує своїх колег, звільняє фахівців і ми бачимо як по 5-6 днів немає води, ливневі мережі не чистять. Дуже хочеться, щоб міський голова і його оточення звернули увагу на наше місто, - додає Віталій Михайлішин.

Міський обранець переконаний, що Чернівці переживуть тимчасовий безлад і знову стануть найкращим містом України.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно