Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Місто потопає у бруді: Обшанський розкритикував міську владу за бездіяльність

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Центральні вулиці не прибираються, навколо доріг гори сміття, а трава по пояс


Колишній керівник управління контролю за благоустроєм міста Сергій Обшанський на своїй фейсбук-сторінці оприлюднив світлини з кількох центральних вулиць Чернівців, які чомусь ніхто не прибирає. При цьому, місто з кишень чернівчан платить за ці послуги понад 20 мільйонів гривень, але лад, обіцяний Романом Клічуком і «Єдиною альтернативою», ніяк не настає.

«Санітарний стан міста, і "наведення ладу" за 20 мільйонів гривень», - прокоментував свої фото неприбраних вулиць Чернівців Сергій Обшанський.

Колишній керівник управління контролю за благоустроєм запитав у міської влади чому не здійснюється щоденний контроль та технічний нагляд за якістю, обсягами та вартістю послуг з прибирання, чому не застосовується при цьому, фото-відео фіксацію наданих послуг, і не складаються акти про їх перевірку. Також він вимагає вжити заходів реагування адміністративного характеру на виявленні порушення для забезпечення задовільного санітарного стану в місті.

«Враховуючи те, що Чернівецька міська рада - це не Закрите Акціонерне Товариство, а орган місцевого самоврядування, який підконтрольний громаді, прошу надати інформацію через соціальну мережу ФБ, ЗМІ, тощо», - написав Сергій Обшанський.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно