Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Колишній регіонал став начальником управління контролю за благоустроєм

Його обрали за результатом конкурсу з-поміж ще п'яти кандидатів 
Конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради виграв Ярослав Кушнірик, який у 2006-2015 роках був депутатом міської ради від Партії регіонів.
 
Загалом у конкурсі взяли участь шестеро кандидатів. Більшість із них вже обіймала керівні посади в структурі міськради. Зокрема, це екс-керівник департаменту економіки та департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Ярослав Городенський, колишній очільник департаменту ЖКГ та економіки Ярослав Кушнірик, начальник ліквідованої існпекції з благоустрою Сергій Обшанський та колишній директор ЖРЕП №9 Дмитро Паладян.
 
Журі у складі заступників міського голови Олександра Паскаря, Георгія Леонтія та Володимира Середюка, а також начальника юридичного управління міськради Олександра Шиби визначили переможцем Ярослава Кушнірика та зарахували в кадровий резерв Ярослава Городенського, Миколу Малого, Сергія Обшанського та Дмитра Паладяна.


Ярослав Кушнірик у 2006-2015 роках був депутатом міської ради і одним із засновників Партії регіонів у Чернівцях.

 

Колишній регіонал став начальником управління контролю за благоустроєм

 

Варто зазначити, що члени журі Олександр Паскар та Георгій Леонтій також були членами Партії регіонів і за мерства Олексія Каспрука працюють на керівних посадах у міській раді.

 

Колишній регіонал став начальником управління контролю за благоустроєм

 


 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж