Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Meridian Czernowitz видасть книжку Бориса Брикера та Анатолія Вишевського «Мы не говорим на идиш»


Книжку можна буде придбати у книгарнях з середини вересня

На початку осені Meridian Czernowitz видасть книжку Бориса Брикера та Анатолія Вишевського «Мы не говорим на идиш». Це вже друга книжка тандему авторів та третя книжка авторства Анатолія Вишевського, яка виходить у видавництві.
 
Про це повідомляється на Facebook-сторінці Meridian Czernowitz.

"Ця книга складається з коротких оповідань, у кожному з яких є слово або фраза мовою ідиш. Чи книжка ця - про слова? Не зовсім, скоріше - про людей, що ці слова використовували. Ми й у самій назві оголосили, що мовою ідиш не говоримо, тому й виникає питання - а навіщо братися за те, чого не знаємо? Але це не наукова праця. Ця книга, можливо, й цілком антинаукова" - кажуть автори.
  
"Слова мовою ідиш нам потрібні як артефакти, як уламки посуду, за якими ми намагаємося відновити картини єврейського життя нашого міста 60-70-тих років минулого століття, часу, що співпадає із нашими дитячими та юнацькими роками. Місце розгортання подій - місто Чернівці, у якому ми народилися та виросли й у якому нас знали як Толю та Борю. Однак те, що ми пишемо - не спогади. Реальні люди, події, факти, враження - все це ми перетасували як карти, а потім змішали усе знову так, щоб ніхто себе у них не впізнав. Тому - навіть не намагайтесь. А якщо раптом впізнаєте - то це не ви, а ми тут ні до чого", - зазначають письменники.

Перша презентація книжки за участі авторів відбудеться на ХІІ Міжнародному поетичному фестивалі Meridian Czernowitz 3-5 вересня 2021 року.
 
Книжку можна буде придбати у книгарнях з середини вересня.
 
Один з авторів видання, письменник Анатолій Вишевський, побував у гостях програми «Без емоцій» на телеканалі Чернівецький промінь. 
 

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно