Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Через тиждень Україна може перейти у "жовту" зону - Ляшко


На жовтому рівні епіднебезпеки громадський транспорт працюватиме без змін Із наступного понеділка, 13 вересня, в Україні може бути запроваджений жовтий рівень епіднебезпеки у зв'язку зі зростанням захворюваності на COVID-19.
 
Про це сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Укрінформ
 
"Сьогодні у нас відбулося декілька урядових зустрічей і нарад, які чітко показують - Україна вже сьогодні перевищила індикатори, які можуть перевести країну із зеленого рівня епіднебезпеки в жовтий. Ми від МОЗ подали відповідне клопотання до Кабінету Міністрів. На цьому тижні відбудеться комісія ТЕБ та НС, яка розгляне наше звернення, і, скоріш за все, що з наступного понеділка Україна перейде в жовтий рівень епіднебезпеки. Будуть встановлені додаткові обмеження, які передбачені для жовтого рівня і які стосуються в першу чергу масових заходів", - сказав Ляшко.

Міністр нагадав, що перехід на жовтий рівень здійснюється по всій країні, а в подальшому кожен регіон в залежності від показників захворюваності буде переводитися на інший рівень епіднебезпеки. Наразі, за словами Ляшка, підстав для переведення якогось регіону на червоний рівень немає.

Ляшко наголосив, що на жовтому рівні епіднебезпеки громадський транспорт працює без змін, також діє норма, яка передбачає офлайн-роботу закладів освіти при вакцинації 80% персоналу.

"У разі, якщо така норма не дотримується, школи переходять в онлайн-режим. Для жовтого рівня допускаються  вакциновані першою дозою, для червоного рівня - повний курс вакцинації повинен бути забезпечений", - сказав Ляшко.

Міністр додав, що наразі вакцинація є єдиним засобом захисту від важкого чи середнього перебігу коронавірусної хвороби і закликав громадян вакцинуватися, щоб запобігти перевантаженню системи охорони здоров'я.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно