Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині персонал госпітальних баз навчали безпечній роботі із кисневим обладнанням

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

У деяких лікарнях персонал зобов’язали нанести на обладнання попереджувальні написи та знаки, облаштувати для зберігання порожніх кисневих балонів спеціальні приміщення та інше

У лікарнях Буковини, де надають допомогу хворим на COVID-19, провели роз’яснювальну роботу щодо експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів із киснем.

Інформування мало на меті запобігти виникненню нещасних випадків та забезпечити належне використання обладнання підвищеної небезпеки. Організували його за розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації.

Із працівниками медичних закладів спілкувалися інспектори Держпраці та Департаменту охорони здоров’я ОДА.
Фахівці відвідали сім медичних закладів. Це обласні дитяча та доросла лікарні, чернівецька лікарня №1, а також госпітальні бази у Кіцмані, Сокирянах, Сторожинці та Хотині.

За результатами інформаційної роботи, відповідальним особами медичних закладів рекомендовано уточнити програми навчання персоналу, що обслуговує кисневе обладнання; забезпечити їх у достатній кількості спецодягом та інструментом; упорядкувати у належний спосіб документацію, зокрема, журнали оглядів трубопроводів та обліку балонів, інструкції з охорони праці.

У деяких лікарнях персонал зобов’язали нанести на обладнання попереджувальні написи та знаки, облаштувати для зберігання порожніх кисневих балонів спеціальні приміщення та інше.скачать dle 10.5фильмы бесплатно