Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях під час ремонту тепломережі пошкодили електрокабелі та труби: проспект без світла і води

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Така ж ситуація з електрикою наразі і в деяких будинках на вулиці Небесної Сотні

У Чернівцях на проспекті Незалежності деякі будинки від ранку залишилися без світла через те, що під час ремонту мереж теплопостачання робітники пошкодили кабелі. Про це у Facebook повідомив науковець ЧНУ Олександр Бродецький. Крім того, виявилося, що пошкоджена ще й труба водоканалу і через це вода у кранах зникає. За словами чернівчанина, аварійна служба повідомила, що світла не буде до завтра. 
 
"Чернівці, Проспект. Будинки 99 та 101 сьогодні від ранку без електрики. У спробах з'ясувати, чого чекати, отримали від аварійної служби такі "обнадійливі" слова: "Не хочемо Вас лякати, але цілком імовірно, що світла не буде до завтра..." Львівські підрядники, мовляв, ремонтуючи комунікації тепломережі, перерізали якийсь важливий електрокабель... Телефони, ноутбуки розряджаються... Холодильники в людей течуть, продукти псуються... Це Чернівці, друже! Це Чернівці... UPD. А зараз ще виявилося, що й у процесі робіт пошкодили трубу водоканалу. І напор води в кранах теж зникає...", - йдеться у дописі Бродецького.
 
Така ж ситуація з електрикою наразі і в деяких будинках на вулиці Небесної Сотні, пишуть чернівчани в коментарях до повідомлення науковця.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно