Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Низка населених пунктів на Буковині залишиться без світла


Причина - планові відключення електроенергії


 У Чернівецькій області сьогодні, 21 вересня, низка населених пунктів залишатиметься без електропостачання через планові відключення.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії "Чернівціобленерго".
 
Вижницький РЕМ

  • Частково с.Лукавці х.Майдан вул.Центральна, Підлісна, Майдан,С.Бандери, Кисилиці – з 8.00 до 17.00
  • Частково смт.Берегомет, вул.Багнянська, Вижницька,Головна,І.Миколайчука,Карбишева,Кузнечна,Молодіжна,Незалежності,Кушнірська, Радянська,Ю.Федьковича – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, Іспаський Майдан – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Карапчів, вул.Нова, Раківецька, Центральна – з 8.00 до 17.00
  • Частково м.Вашківці – з 8.00 до 17.00
  • с.Карапчів, с.Вали – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мілієво, вул.24 серпня, 9 травня, Долішня, Заводська, Підлужна, Л.Українки. Черемоша, Черемшини, Шевченка – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Виженка, вул.Головна, вул.Судилівська – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.Головна, Дружби, пров.Луговий, Черемоша, Шевченка, Фільварочна – з 8.00 до 17.00
  • частково смт.Берегомет – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Лопушна (ПЛ-10кВ Ф-25 -Ферма - підприємці) – з 8.00 до 17.00
  • с.Сл.Банилів, частково м.Вашківці – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Чорногузи, вул.Р.Шухевича, Б.Хмельницького – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Замостя , вул.Першотравнева – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Коритне, с.Бережонка вул.Бережницька, Зарічна, Кобилянська, Кут Підзолота, Набережна, Першотравнева, Ю.Федьковича – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Замостя , вул.Буковинська, Гагаріна, Головна, Дружби, Л.Українки, Миру, Центральна, Шевченка, Ю.Гагаріна, Молодіжна – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Волока , вул.Вишнева, Діброва, Карапчівська, Кобилянська, Підгірна, пров.Дальній – з 8.00 до 17.00
  • Частково м.Вашківці , вул.Героїв Майдану, Затеплична, Черемошна, Гараса, Кобилиці, Молодіжна – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Виженка, вул.Головна, вул.Велика Виженка – з 8.00 до 17.00
  • с.Сл.Банилів, частково м.Вашківці /замовник Крицький О.А./ – з 8.00 до 17.00
  • Частково смт.Берегомет /замовник Дарій Є.М./ – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Лукавці /замовник Іпатій П.І./ – з 8.00 до 17.00
  • м.Вижниця – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Вали, вул.Майданська, Центральна – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Виженка, вул.Мала Виженка, буд.536-Б/замовник Карингтон Стівен./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Виженка, вул.Мала Виженка, буд.479-Б/замовник Гулей І.Т./– з 8.00 до 17.00
  • частково с.Черешенька, вул.Яремчука Н. буд.126/замовник Поліщук О.Р./ – з 8.00 до 17.00
  • частково м.Вижниця, вул.Рівнянська буд.10/замовник Гулей І.Т./ – з 8.00 до 17.00
  • частково м.Вижниця, вул.Поповича, буд.4 /замовник Завялець Л.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, пров.Довбуша,1-й буд.15/замовник Оринчук Я.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.Вовчка М. буд.12/замовник Мензак І.Д./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.І.Миколайчука /замовник Лучик Л.Я./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, Урочище "Коритниця” /замовник Демко П.В./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.Садова,буд.31 /замовник Гордійчук М.П./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.Л.Українки,буд.12 /замовник Кудрик В.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, провул.Головний 2-й, буд.4б/замовник Іванюк О.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Банилів, вул.Воробкевича,буд.30 /замовник Петрейко Н.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Банилів, вул.Іванчука /замовник Герецун М.М./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Лукавці, вул.Мигівська,буд.2а /замовник Горюк Б.М./– з 8.00 до 17.00
  • частково с.Лопушна, /замовник Граб О.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково смт.Берегомет вул.Галана,буд.3-ф /замовник Гаврилюк Г.Ю./ – з 8.00 до 17.00
  • частково смт.Берегомет вул.Зарічна,буд.9 /замовник Зайцев В.В./ – з 8.00 до 17.00
  • частково смт.Берегомет вул.Зарічна,буд.17-а /замовник Мендришора Г.П./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Волока, вул.Марчука – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Волока, вул.Марчука,буд.41 /замовник Сандуляк О.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Волока, вул.Кобилянської О.,буд.46 /замовник Сердюк В.Є./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Багна, вул.Н.Яремчука, буд.29- /замовник Перепелиця С.В./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Багна, вул.Солонецька, буд.392а- /замовник НПП "Вижницький”/ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мигове, вул.Горкутська,буд.3 /замовник Мікулеску А.М./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мигове, вул.Великівська,буд.67Б /замовник Ковальчук Г.В./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мигове, вул.Комарова /замовник Татарчук В.П./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мигове /замовник Соловей Н.В./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Чорногузи, вул.Черемоша, буд.5- /замовник Михайлюк Л.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково м.Вашківці, вул.Кармелюка,буд.11 /замовник Кожевніков Л.С./ – з 8.00 до 17.00
  • частково м.Вашківці, вул.Л.Українки,буд.6В /замовник Курик Р.Д./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Коритне, хутір Гнилець, вул.Тракторна,буд.12 /замовник Коропатніцька О.С./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Коритне, вул.Кобилянська,буд.7 /замовник Скутар П.В./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Сл.Банилів, вул.Українська,буд.89а /замовник Гайсан С.І./ – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Банилів, вул.Воробкевича, Головна, Гостинець, Грушевського, Дощівника, О.Кобилянської, Л.Українки, Поповича, Центральна, Франка,Яремчука, Підлужна – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Банилів, вул.Воробкевича, Головна, Гостинець, Грушевського, Дощівника, О.Кобилянської, Л.Українки, Поповича, Центральна, Франка,Яремчука, Підлужна; Небесної Сотні, Лугова, Ю.Гагаріна – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Банилів, вул.Котляревського, Головна, Гостинець, О.Кобилянської, Мухи, Центральна, Пушкіна , Яремчука, Гатна, Гребінки,Молодіжна 01,09,2021 ПЛ-0,4кВ Л-2 від ТП-73, включення МКТП-545, перезаживлення споживачів – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Карапчів, млин, Мочара. Ялинка, Граб”є – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Карапчів, с.Бабино, вул.Хмелівська, Глибокий Яр, Головна, Городок, Лісова,Ялинкова – з 8.00 до 17.00

Герцаївський РЕМ

  • с.Луковиця — повністю – з 9.00 до 17.00
  • с.Маморниця — частково – з 9.00 до 17.00
  • с.Тернавка - повністю, с.Дяківці-повністю, с.Куликівка- повністю – з 9.00 до 17.00
  • с.Остриця - частково – з 9.00 до 17.00
  • с.Цинтени - повністю, с.Молниця - повністю, с.Банчени - повністю, с.Горбова - частково – з 9.00 до 17.00
  • с.Петрашівка — частково – з 9.00 до 17.00
  • с.Хряцька - частково, с.Підвальне - повністю, с.Байраки - частково, с.Петрашівка - повністю, с.Буківка - повністю – з 9.00 до 17.00

Глибоцький РЕМ

  • с.Купка – з 9.00 до 17.00
  • с.Петричанка – з 9.00 до 17.00
  • с.Чагор – з 9.00 до 17.00
  • с.Тереблече – з 9.00 до 17.00
  • с.Коровія – з 9.00 до 17.0
  • с.Опришени – з 9.00 до 17.00
  • с.Привороки – з 9.00 до 17.00
  • с.Волока – з 9.00 до 17.00
  • с.Глибока – з 9.00 до 17.00
  • с.Станівці – з 9.00 до 17.00
  • с.В.Кузьмін – з 9.00 до 17.00
  • с.Йорданешти – з 9.00 до 17.00
  • с.Корчівці – з 9.00 до 17.00
  • с.Грушівка– з 9.00 до 17.00
  • с.Кам’янка – з 9.00 до 17.00
  • с.Тарашани – з 9.00 до 17.00
  • с.Ст.Вовчинець – з 9.00 до 17.00
  • с.Н.Вовчинець – з 9.00 до 17.00
  • с.Просіка – з 9.00 до 17.00

Кельменецький РЕМ


  • смт.Кельменці – з 9.00 до 17.00
  • с.Бурдюг – з 9.00 до 17.00

Новоселицький РЕМ

  • с. Топорівці, вул. Горянська, Яворницького – з 8.30 до 16.00
  • с. Рингач, вул. Буковинська, Л.Українки, Садова, Шевченко – з 8.30 до 16.00
  • с. Слобода , вул.Головна,Слобідська,Грушевського, Б.Хмельницького, 28 Червня,Річкова,Річна,Весняна,Будівельників – з 8.30 до 16.00
  • с.Рідківці,вул.Героїв Майдану – з 8.30 до 16.00

Путильський РЕМ

  • с. Перкалаб частково – з 8.30 до 17.00

Сокирянський РЕМ

  • с.Вашківці ТП-163 вул.Кармелюка, Першотравнева, Коцюбинського, Франка – з 8.30 до 17.00
  • с.Вашківці ТП-306 вул.Надрічна, Л.Українки – з 8.30 до 17.00
  • с.Вашківці ТП-305 вул.Рильського, Депутатська, Садова – з 8.30 до 17.00

Сторожинецький РЕМ

  • Частково с.Снячів – з 8.00 до 20.00
  • Частково с.Сл.Комарівці – з 8.00 до 20.00
  • Частково с.Їжівці – з 8.00 до 20.00
  • Частково с.Костинці, с.Ясини – з 8.00 до 20.00
  • с.Верхні Петрівці, с.Нижні Петрівці, частково с.Ропча – з 8.00 до 20.00
  • Чс.Михальча, с.Заволока – з 8.00 до 20.00
  • с.Заволока, вул.Небесної Сотні, вул.Я.Стецько – з 8.00 до 20.00
  • Частково с.Сторожинець, с.Старі Бросківці, с.Нові Бросківці – з 8.00 до 20.00
  • Частково с.Череш, с.Банилів-Підгірний – з 8.00 до 20.00

Хотинський РЕМ

  • с.Клішківці – з 9.00 до 17.00
  • с.Грозинці вул.Головна – з 9.00 до 17.00
  • м.Хотин вул. Чкалова, вул. Стуса, вул.Буковинська - з 08.00 до 19.00
  • с.Млинки - з 09.00 до 17.00
  • с.Поляна – з 09.00 до 17.00
  • с.Рухотин - з 09.00 до 17.00
  • С.Брідки - з 09.00 до 17.00
  • с.Рашків - з 09.00 до 17.00
  • с.Гринячка - з 09.00 до 17.00
  • с.Гордівці - з 09.00 до 17.00
  • с.Корнешти - з 09.00 до 17.00
  • с. Ширівці - з 09.00 до 17.00
  • с. Владична - з 09.00 до 17.00
  • с. Клішківці вул.Галичанська, Дружби Народів - з 09.00 до 17.00
  • с.Перебиківці вул. Буковинська,Гагаріна,Сагайдачного,Комарова - з 09.00 до 17.00
  • с. Недобоївці - з 09.00 до 17.00
  • с. Санківці - з 09.00 до 17.00
  • с.Коленківці вул.Маяковського - з 09.00 до 17.00
  • с. Малинці вул. Дружби - з 09.00 до 17.00
  • м. Хотин вул. Федьковича - з 09.00 до 17.00
  • с. Зарожани вул.Кобилянської - з 09.00 до 17.00

Чернівці

  • вул.Гомельська 1, 2-2а вул.Оршiвська 9-17, 6-10 – з 9.00 до 17.00
скачать dle 10.5фильмы бесплатно