Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

"Не дайте школам зачинитися". Батьки розкритикували дистанційну освіту


Голова ОДА закликав батьківські комітети допомагати переконувати вчителів, викладачів та вихователів у необхідності вакцинуватися

У Чернівцях частина батьків скептично оцінюють рівень знань учнів, отриманих під час дистанційного навчання. Вони висловлюють думку, що краще вакцинуватися, аніж закритися на карантин або вчитися дистанційно.  Зокрема, про це написала у Facebook журналістка Галина Олійник.  
 
Із жахом думаю про дистанційку.
За минулий дистанційний навчальний рік, а потім літні канікули діти, - ну ок, говоритиму за свого сина і дітей кількох знайомих, які мені на це скаржилися, - дуже розохотилися до навчання.
Чи то розлінилися, чи то дезорганізувалися... І рівень знань бажає значно кращого.
Дистанційка доб'є все, що ще залишилося... Батьки не можуть цілодобово займатися освітою дітей і контролювати їхнє навчання за планшетом - у них є робота, врешті-решт.
Короч, ще трохи, і капець цій освіті.
Робіть щось. Вакцинуйтеся. Дистанціюйтеся. Не знаю що. Але не дайте школам зачинитися
 
 
Раніше повідомлялося, що у Чернівецькій області вирішили не дозволяти школам і вишам переходити на дистанційну форму навчання. А ті заклади, в яких буде менше 80% вакцинованих педагогів, будуть закривати на карантин.

Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, передає Укрінформ.
"У нас залишилося кілька днів, щоб знайти правильні слова, переконати вчителів, педагогів, викладачів, що найкраща форма навчання - це очна. Студенти, діти повинні ходити до садочка, до школи, в університети. Хочу наголосити, що цієї осені не буде дозволено викладання онлайн. Жодного дистанційного освітнього процесу не буде. Якщо немає 80% вакцинованих вчителів, школа буде закриватися на карантин, а діти будуть змушені сидіти вдома", - сказав Осачук.

 
За його словами, наразі в області показника у 80% і більше вакцинованого персоналу досягли лише 36% від усіх закладів освіти - шкіл, садочків, університетів, інститутів тощо.
"Цього недостатньо, щоби всі заклади освіти від садочка до університету змогли працювати, коли в країні буде запроваджена жовта зона", - додав посадовець.

Він закликав батьківські комітети допомагати переконувати вчителів, викладачів та вихователів у необхідності вакцинуватися від коронавірусу.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно