Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині оптимізують мережу лісгоспів


Таке скорочення покликане підвищити ефективність роботи галузі, адаптувати її до вимог сучасності

В Україні триває реорганізація державних лісогосподарських підприємств. Оптимізація чекає і на мережу буковинських лісгоспів. Так, із 14, котрі нині працюють, утворять 4. Про це пише Чернівецька ОДА.

Таке скорочення покликане підвищити ефективність роботи галузі, адаптувати її до вимог сучасності. Аби дізнатися, як триватимуть перетворення, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук відвідав Сторожинецький та Берегометський лісгоспи. 

Він поспілкувався із керівництвом підприємства та робітниками, а також ознайомився із процесом заготівлі і переробки деревини. 
«Зараз ми активно працюємо над збільшенням площі національних парків у нашій області, збереженням лісового фонду. Крім того, розроблено план господарської діяльності галузі на наступних 10 років, і він передбачає суттєве скорочення вирубки лісів та обсягів заготівлі деревини. Тож для великої, створеної ще у радянські часи, мережі лісгоспів забракне сировинної бази. Відтак, необхідна детальна інвентаризація майна цих підприємств. Зайве можна через аукціон продати або ж віддати в оренду громадам чи приватному бізнесу», – сказав голова ОДА. 
 
Сергій Осачук також зауважив, попри реорганізацію, необхідно максимально зберегти працівників та запропонувати їм нові робочі місця.скачать dle 10.5фильмы бесплатно