Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В Україні конфіскують частину вже розмитених "євроблях": відома причина


Проти власників навіть починають кримінальні провадження

В Україні вже після розмитнення частину "євроблях" вилучають під час експертизи в сервісних центрах МВС (МРЕВ). Справа в тому, що українці купували старі авто в ЄС навіть з пошкодженими VIN-кодами. Легалізувати такий автомобіль буде вкрай складно, в деяких випадках їх конфіскують, а проти власників починають кримінальні провадження.

Про це в коментарі UBR розповів автоюрист Іван Казачук, передає Обозреватель. За його оцінками, як мінімум один власник "євробляхи" щодня стикається з такою проблемою. VIN-код може пошкодитися не тільки через навмисні дії минулих власників авто, а й через корозію.
"Самостійну перевірку VIN-номера потрібно зробити ще до зняття автомобіля з обліку. Просто подивіться, чи всі цифри, букви є, чи такі самі, як у техпаспорті, чи немає сторонніх втручань або іржі, яка не дозволить експерту в МРЕВ перевірити цей номер", – говорить Казачук.

 
Варіанти вирішення проблеми: знайти дублюючі таблички або після рекомендації від фахівця очистити номер за допомогою спеціальних хімічних засобів. Якщо ж в сервісному центрі вважають, що номер могли зробити нечитабельним, правоохоронці можуть почати кримінальне провадження, автомобіль конфіскують і якщо до того моменту вже заплатити за розмитнення, гроші не повернуть.
"Найчастіше факти критичних пошкоджень VIN-номера виявляються вже в сервісних центрах, коли пізно що-небудь робити", – наголошує експерт.

 
Ідентифікаційний номер транспортного засобу, або VIN-код — це унікальний серійний номер, що застосовується в автомобільній промисловості для індивідуального розпізнавання кожного механічного транспортного засобу. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно