Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Якісні акумулятори від відомого виробника обладнання


Компанія Бош постійно вдосконалює свої АКБ

Компанія Бош була заснована ще в кінці 19 століття. Зараз її добре знають як виробника електроінструментів, водонагрівального обладнання, різноманітної техніки, запчастин та механізмів для автомобілів.

Перший акумулятор Бош було виготовлено майже 100 років тому, а саме в 1922 році. Всього через 5 років компанія почала випускати АКБ для тогочасних автомобілів. Зараз акумулятори продаються в 140 країнах, а серед модельного ряду можна знайти пристрої для будь-якого авто: від міської малолітражки до кар’єрного екскаватора.

Технології та асортимент

Компанія постійно вдосконалює свої АКБ. Саме завдяки Бош світ дізнався про решітку, виготовлену методом штампування. Це дозволило отримати більш міцну деталь з покращеними характеристиками провідності струму та мінімальним опором.

Також компанія використовує інші популярні технології, серед яких AGM – скловолокно для абсорбції електроліту та EFB – поліестеровий сепаратор в конструкціях акумуляторів. Серед модельного ряду представлені АКБ для:

— легкових авто;  
— автобусів;
— вантажних автомобілів;
— будівельної техніки;
— сільгосптехніки;
— мотоциклів;
— плавзасобів.

Тобто кожен власник транспорту зможе знайти надійну АКБ. Всього в асортименті Bosch більш ніж 300 моделей.

Переваги обладнання Бош

Всі моделі виробника відрізняються не лише типорозміром та характеристиками струму. Незалежно від АКБ Bosch, вона відрізняється:

— тривалістю використання;
— запуском двигуна при будь-якій температурі;
— витривалістю при навантаженнях;
— зниженим саморозрядом;
— зниженим випаровуванням електроліту;
— стабільністю роботи в міському циклі та ін.

Найбільш частими покупцями продукції являються саме власники легкових авто. Для них виробник пропонує продукцію в 4 серіях. Для звичайних авто з нескладною електросистемою відмінно підійде серія S3. Найбільше у світі серед акумуляторів Bosch продається серія S4 (97%). Якщо встановлюється максимум електроніки, то краще вибрати клас S5. Серія S6 використовується в сучасних авто преміумкласу.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно