Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Пікет «Чернівецького променю» - це спроба прямого політичного тиску на журналістів, - Святослав Вишинський

Smart Travel Буковина

«Єдина альтернатива» намагається відвернути увагу від своєї коаліції з «ОПЗЖ» в облраді і від несплати бізнесом Клічука податків в бюджет міста, яким він керує

Телеканал Чернівецький промінь пікетували активісти, АТОвці і депутати обласної ради. Протестувальники звинуватили телеканал у маніпуляціях і відвертій брехні після того як "Чернівецький промінь" повідомив, що компанія Тигр охороняє бізнес мера Клічука. Ми також оцінили діяльність цієї охоронної фірми як скандальну, і це засвідчує кількість кримінальних проваджень та інцидентів за участі працівників "Тигру". Про це у авторській програмі «Репліка» розповів телеведучий Святослав Вишинський.

Однак протестувальники вимагали "не втягувати ветеранів у брудні політичні та бізнесові ігри". І на підтвердження своїх вимог прийшли з депутатом Чернівецької обласної ради від партії "Єдина альтернатива" Андрієм Пуздряком, який і керував мітингомпід стінами телеканалу. Разом з активістом, який раніше скоїв напад на блогера Олексія Голика за критику бездіяльності міської влади.

«На підставі цього я вважаю, що дана акція не була виявом громадянського протесту, а спробою прямого політичного тиску на телеканал "Чернівецький промінь". Цей тиск здійснює політична партія "Єдина альтернатива" Романа Клічука, його депутати та охоронна фірма, що супроводжує мера Чернівців на кожному кроці», - зазначив телеведучий.

Святослав Вишинський переконаний, що справжня причина цієї події зовсім не у новинах Чернівецького променя, а у спробі влади відвернути увагу від скандалів, які її оточують. Зокрема, від того неприємного факту, що патріоти з "Єдиної альтернативи" сформували коаліцію з проросійською партією Медведчука в обласній раді. Чи від того факту, що мер Клічук банально не платить податки в бюджет міста, яким він керує, і в бюджет воюючої країни.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно