Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мільйонер Клічук іде на мера, щоб стати мільярдером, – Вишинський

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: promin.cv.ua
«Горілчаний король» купує чернівецькі вибори

Партія «Єдина альтернатива» та її кандидат у мери лише вдають, що ніколи не були владою і не несуть ніякої відповідальності за ситуацію в місті. Про суперечливу політичну біографію Романа Клічука розповів Святослав Вишинський в авторській програмі «Репліка» на телеканалі «Чернівецький промінь».

«Партійна солянка у їхніх рядах вражає: це колишня «Батьківщина», «Фронт змін», УДАР, «Народний контроль», «Самопоміч», «Сила і честь», Партія регіонів і націоналісти зі «Свободи». А тепер — «Єдина альтернатива». Висуванці якої встигли побувати депутатами всіх місцевих рад, а кандидат у мери навіть членом чернівецького міськвиконкому», — заявив Вишинський.

Коли Чернівці занепадали, представники «Єдиної альтернативи» заробляли мільйони і вирішували свої проблеми, — стверджує телеведучий. Відтак «незалежне» позиціонування партії Вишинський вважає фарсом.

«Для чого мільйонер іде у владу? Щоби стати мільярдером? Випадок Петра Олексійовича [Порошенка] мав би кожного з нас навчити не довіряти філантропам, які мають усе, але не мають влади. Відверто лякає мільйонер, який скупив половину міста, а тепер купує вибори, аби це місто очолити», — переконаний телеведучий.


Раніше журналісти телеканалу «Чернівецький промінь» детально розвіяли міфи, які нав’язують городянам політтехнологи Романа Клічука.

Журналісти ТВА у своєму розслідуванні розповіли як мережі магазинів і ресторани, пов’язані з Романом Клічуком, уникають сплати податків до місцевих бюджетів.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно