Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині засудили прикордонника за хабарі під час тендерних закупівель


Офіцер встиг отримати понад 37 тис. гривень, чим завдав матеріальної шкоди державі

До 5 років позбавлення волі засуджено прикордонника за отримання неправомірної вигоди під час тендерних закупівель.

Також суд позбавив військовослужбовця військового звання капітана та ухвалив рішення про конфіскацію усього належного йому майна, окрім житла.
 
Про це повідомляє Чернівецький апеляційний суд. 

"Відомо, що протягом липня 2016-березня 2017 років начальник відділення продовольчого забезпечення військової частини Чернівецького прикордонного загону, будучи відповідальним за забезпечення військовослужбовців майном і продовольством та маючи повноваження на укладання господарських договорів, вимагав та отримував гроші за перемогу у тендері від комерційного директора однієї з приватних фірм.
Кошти, які становили різницю між реальною вартістю продукції та встановленою ним, поступали на його власний картковий рахунок.
Згодом він їх знімав у банкоматах міста", - йдеться у повідомленні.


За період незаконної діяльності прикордонник, використовуючи своє службове положення, встиг отримати для себе і для третіх осіб понад 37 тис. гривень, чим завдав матеріальної шкоди державі.

"Вироком Шевченківського районного суду м.Чернівці обвинувачений був визнаний винним в отриманні неправомірної вигоди та засуджений до двох років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов`язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки.

Незважаючи на те, що свою вину обвинувачений не визнав, Чернівецький апеляційний суд встановив доведеним факт вчинення 6 епізодів інкримінованих йому незаконних дій, скасував вирок суду першої інстанції та ухвалив новий, посиливши покарання", - зазначили у суді.


Оскільки до вступу в законну силу попереднім вироком засуджений перебував під заставою, колегія суддів ухвалила рішення взяти його під варту у залі суду.скачать dle 10.5фильмы бесплатно