Кожен небайдужий доклав свою частинку зусиль, аби допомогти матері, яка виховує чотирьох дітей
Кекси, тістечка, макаруни та хенд-мейд цукерки. Всі ці різноманітні солодощі красувались на столах «Ярмарку добра» який відбувся у гімназії «Соломон». У закладі створили смачне свято до якого долучилися як школярі, так і їх батьки. Більше про те як сім’ї створювали кулінарні шедеври та куди підуть виручені кошти – дивіться у нашому сюжеті.
«Ми скуповували продукти, потім приходили додому, ми робили торт з згущенкою. Варили ту згущенку і потім рано, рано вставали перед школою і мастили торт ось так робили, так відбувалося. Сподобалось, так само і меншій сподобалось».
Перед «Ярмарком добра» школярі та їх батьки отримали цікаве завдання. Перший крок: створення тістечок, кексів, тортів, макаронів, булочок та цукерок. А другий етап завдання полягав в тому, щоб завітати до школи та на годинку відчути себе у ролі продавчині.
«Наші смаколики знаходяться ось тут, такі трояндочки з горіхом. Всі батьки готувались, все смакота, хенд-мейд ручної роботи: все смачно, все красиво. Всі батьки абсолютно, всі батьки гарно підтримали, бачите результати», - каже Марія, мати школяра.
«Ми запросили батьків 1-4 класів, виготовити, випекти різні смаколики разом із своїми дітьми і долучитися до цієї ярмарки. Переглядаючи світлини, як вони в домі своєму випікали торти, чи кекси, чи робили тістечка – це просто радувало нас наскільки добро може об’єднати сім’ї.»
Завдяки такому дійству школярі можуть не лише провести час разом із батьками та скоштувати солодощі, але й також навчитися роботі з фінансами.
«Ця ярмарка проходить в рамках тижня фінансової грамотності, який розпочався в нас в понеділок. Ми не плануємо із дітей зробити економістів, але хочемо дати якісь певні практичні знання з фінансів, адже з фінансами діти стикаються і сьогодні, і будуть стикатися кожного дня». каже Любов Патриш, вчителька географії та фінансової грамотності гімназії «Соломон».
«Виручені кошти із «Ярмарку добра» будуть доброю підтримкою для матері, яка виховує четверо дітей, а старша донька, дитина інвалід, яка має важку захворюваність.»