Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Брудні вулиці: чернівчани скаржаться на бездіяльність комунального підприємства «Містосервіс»


Новостворений Клічуком «Містосервіс» не прибирає вулиці місяцями


Нещодавно у ратуші прийняли рішення про ліквідацію кількох КЖРЕПів і створення на їх базі комунального підприємства «Містосервіс». Керувати цим підприємством мер поставив «свою» людину. У владі критикували управлінські компанії і запевняли, що таке рішення дозволить забезпечити ідеальне прибирання чернівецьких вулиць. Але виявилось, що сумнозвісне «альтернативне наведення ладу» до чернівчан знову не прийшло.

Заслужений юрист України Борис Руснак опублікував відео, як новостворене комунальне підприємство «Містосервіс» прибирає на вулиці Достоєвського. Автор відео зазначив, що не зважаючи, що мер живе неподалік, двірників тут не бачили вже дуже давно.

«Це на вулиці Достоєвського, неподалік де живе наш мер пан Клічук. Він створив нове комунальне підприємство, ліквідувавши КЖРЕП. Якщо раніше КЖРЕП хоч якось прибирав, то зараз ніхто нічого не прибирає, лежить листя навкруги, не бачу ні двірника, нікого, ніхто не прибирає, нікому це не треба. Ось так у нас працює нова влада», - обурюється Борис Руснак.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно