Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині триває боротьба із нелегальним обігом пального: скільки порушень виявили


Складено 61 протокол про адміністративні правопорушення. Винесено 117 приписів про усунення зафіксованих невідповідностей

673 порушення чинного законодавства у сфері роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами виявили правоохоронці та інші органи контролю із початку цього року.
 
Складено 61 протокол про адміністративні правопорушення. Винесено 117 приписів про усунення зафіксованих невідповідностей. При цьому на Буковині працюють 225 автозаправних станцій, на яких реалізують бензин, дизельне пальне та газ. Такі послуги надають 79 суб’єктів господарювання.

Про це ішлося під час засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з протидії нелегальному обігу і роздрібної торгівлі пальним. Очолив його перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богдан Ковалюк.

Так, учасники засідання, серед яких правоохоронці та представники інших органів контролю, підбили підсумки роботи у 2021 році. Крім того, вони узгодили подальший план діяльності і ухвалили активізувати дії щодо боротьби із нелегальним обігом пального.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно