Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Україна закриває в'їзд із країн Африки, де зафіксований "Омікрон"


Для українців, які прибули з низки африканських країн, встановлять самоізоляцію
Кабінет міністрів заборонив з 3 грудня в'їзд в Україну іноземцям з низки африканських країн.

Відповідне рішення прийнято під час засідання уряду, пише "Українська правда".

Так, передбачено заборонити перетин кордону з 00:00 3 грудня іноземцям та особам без громадянства, які провели у Південно-Африканській Республіці, Республіці Ботсвана, Зімбабве, Намібії, Королівстві Лесото, Королівстві Есватіні, Республіці Мозамбік та Республіці Малаві більш як 7 днів протягом останніх 14-ти.

Водночас, обов'язкову самоізоляцію, обсервацію мають пройти громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, є подружжям або дітьми громадян України, які прибувають в Україну з вказаних вище країн та перебували на їх території не менше семи днів протягом останніх 14 днів.
 
До виключень належать іноземці та особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України, є подружжям або дітьми громадян України, працівники іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, представництв міжнародних організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей, а також інші категорії іноземців та особи без громадянства за погодженням з Міністерством закордонних справ.

Українці, які перебували на території вище перелічених країн не менше семи днів протягом останніх 14 днів, при поверненні на батьківщину підлягають обов’язковій самоізоляції протягом 14 днів. Строк самоізоляції починається з моменту перетину кордону та не може бути припинений.

У Державній прикордонній службі УП уточнили, що постанова уряду має бути оприлюднена офіційно, після цього її норми буде доведено до відома особового складу ДПСУ, який невідкладно почне їх виконання.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно