Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Заступника Клічука Ігоря Крохмаля судять за корупцію


Справу розглядає Шевченківський районний суд Чернівців

Сьогодні в Шевченківському районному суді Чернівців розглядають справу щодо можливого корупційного правопорушення з боку заступника міського голови екс-регіонала Ігоря Крохмаля.

Заступника мера НАЗК звинувачувало в тому, що він одночасно обіймав посаду в чернівецькій міськраді та був співзасновником однієї із приватних фірм. Дане порушення передбачає адміністративну відповідальність за статтею 172-4 (Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Наразі суд ще не прийняв рішення.

Нагадаємо, Роман Клічук призначив Ігоря Крохмаля на посаду заступника 29 грудня минулого року. До цього Крохмаль працював у податковій та займався підприємницькою діяльністю. Тривалий час був депутатом від «Партії регіонів».

Заступника Клічука Ігоря Крохмаля судять за корупцію

 

Довідка:

Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Порушення особою встановлених законом обмежень щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої діяльності, медичної та суддівської практики, інструкторської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю -

тягне за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією отриманого доходу від підприємницької діяльності чи винагороди від роботи за сумісництвом.

Порушення особою встановлених законом обмежень щодо входження до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку (крім випадків, коли особа здійснює функції з управління акціями (частками, паями), що належать державі чи територіальній громаді, та представляє інтереси держави чи територіальної громади в раді (спостережній раді), ревізійній комісії господарської організації), -

тягне за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією отриманого доходу від такої діяльності.

Дії, передбачені частиною першою або другою, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу від п’ятисот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією отриманого доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно