Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Між Клічуком і чернівчанами нездоланна безодня, - Святослав Вишинський


 

Місто захлинається від безвідповідальності міської влади

У Чернівці у грудні несподівано прийшла зима, випав сніг і місто повністю паралізувало. Не їздить громадський транспорт, вулиці скували затори, пішоходи продираються через снігові кучугури. Головами ловлять бурульки і ламають руки і ноги на непідсипаних тротуарах. Так було і так буде кожного року, і мер Клічук виявився не кращим і не професійнішим за свого попередника Олексія Каспрука. Обіцянки нової якості життя, нової альтернативи і нового Львова, як і все інше, виявились розмовами на користь бідних. Про це в авторські програмі «Репліка» розповів телеведучий Святослав Вишинський.

Міська влада за рік так і не встигла підготуватись до зими.

«Важливі транспортні магістралі, які мали розвантажити міські вулиці, обіцяли відремонтувати ще до літа, а потім до осені, а тепер до весни. Вулиця Кармелюка, одна з найважливіших артерій, розкопана до сьогоднішнього дня, і її ремонт завершать не раніше 2022 року», - зазначає Святослав Вишинський.

Натомість влада запровадила нові правила паркування, які лише погіршили ситуацію з заторами. Автомобілі просто нікуди діти, а водії безнадійно намотують круги в пошуках вільного місця для зупинки.

Як наслідок, місто захлинулось снігом, машинами і безвідповідальністю влади, яка всі свої творчі зусилля спрямувала на відкриття туристичних гідрантів. Що свідчить не про екзистенційний розрив між владою і масами – а про нездоланну безодню – між багатими і бідними, між Клічуком і чернівчанами.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно