Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій облраді реванш ОПЗЖ Медведчука, - "Репліка Вишинського"


Чому депутати Опозиційної платформи піаряться на гуманітарці, але не купують бронежилети для ЗСУ?
Сторінки Чернівецької обласної ради зарясніли політичним піаром Опозиційної платформи. Тієї самої, забороненої проросійської партії арештованого колаборанта Віктора Медведчука. Про це розповів у програмі "Репліка" на телеканалі "Чернівецький промінь" її ведучий Святослав Вишинський.

 
"Сторінка обласної ради рекламує волонтерську діяльність депутата Олександра Болтунова, який досі не покинув рядів ОПЗЖ, а буковинський осередок партії не лише не розпустився - він в очікуванні ребрендингу і нових походів за депутатськими мандатами.

 
Власне, для цього Болтунов, користуючись адмінресурсом обласної ради, і піарить формально волонтерську, а по факту політичну діяльність під прикриттям власного благодійного фонду. Прикметно, що обласна рада, яка на третій місяць російсько-української війни рекламує депутатів Опозиційної платформи, вперто мовчить, наприклад, про депутата Народного контролю Андрія Кухарука, який зі зброєю в руках захищає Україну на полі бою. Жодного повідомлення. В обласній раді - ІНШІ герої.", - каже Вишинський.
 
За словами журналіста, герої Чернівецької обласної ради - депутати Опозиційної платформи Медведчука. І це не жарт, це не помилка і навіть не співпадіння. 

 
"Просто ОПЗЖ є невід'ємною частиною владної більшості обласної ради, разом з депутатами Європейської солідарності та Єдиної альтернативи. Завдячуючи ЦІЙ більшості продавець електротехніки Олександр Болтунов рік тому отримав керівну посаду в дитячій лікарні.

 
Натомість депутату Кухаруку з Народного контролю так не пощастило: він представник справжньої, а не ряженої опозиції. Тому ВІН захищає батьківщину, а Болтунов - красується перед телекамерами.

 
Але на одну деталь я хотів би звернути увагу окремо: ЯК депутати Опозиційної платформи піаряться на гуманітарці. Повторюся: саме на гуманітарці. Вони не переказують кошти на армію, не закуповують солдатам приціли і тепловізори - так наче бояться КОГОСЬ роздратувати. А то «как бы чего не вышло»! А то раптом Україна переможе в бою!", - зазначив Святослав Вишинський.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно