Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Центр протидії корупції закликав мера Чернівців припинити співпрацю з проросійськими технологами


"Особам, які кликали в Україну русскій мір, наближали як могли війну, не місце у публічній сфері", - зазначають в організації
Мера Чернівців Романа Клічука застерігають від співпраці з політтехнологами, які поширювали кремлівську пропаганду та просували проросійські партії в Україні. 
 
Про це йдеться в публікації Центру протидії корупції у Facebook.
 

"Друзі, маємо бути пильними. Медведчуківські консерви масово перефарбовуються і часом навіть успішно відбілюють свою підмочену репутацію. Наприклад, як "політолог" Руслан Бортнік (на фото праворуч).
 
Бортнік починав як помічник одіозного рига Колесніченка (на фото ліворуч). В нульових ці двоє створили організацію "Русскоязычная Украина", спрямовану на поширення руского міра. Бортніка був співавтором одіозного закону про мови "Ківалова-Колесніченка", - йдеться у повідомленні.
Відомо, що після перемоги Майдану Колесніченко втік до Криму, а Бортнік, перечекавши, став "політологом". Його регулярно кликали на медведчуківські телеканали, де Бортнік активно поширював кремлівську та антизахідну пропаганду.
"І ось Бортнік знову перефарбовується. Як пише журналіст Сергій Сидоренко, мер Чернівців Клічук співпрацює з Бортніком і найняв його команду в якості консультантів (https://bit.ly/3kLEGhv). Бортніка навіть вписали в організатори представницького форуму RE:Локація Чернівці-2022. В останній момент цього горе-політолога прибрали, зате залишили модератором його соратника.
 
Ми впевнені, що таким бортнікам, які поширювали кремлівську пропаганду, просували Партію регіонів, ОПЗЖ та інші проросійські партії, кликали в Україну рускій мір, наближали як могли війну, не місце у публічній сфері", - зазначили у Центрі протидії корупції.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно