Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Скандал у Ратуші: мер Чернівців найняв проросійських піарників?


Проросійська організація долучилась до організації міського форуму "RE:Локація Чернівці-2022"
У представництві Євросоюзу заперечують свою причетність до організації та проведення форуму "RE:Локація Чернівці-2022". У міській раді кажуть, що він проводиться з метою "допомогти перезавантажити українську економіку в умовах війни".
 
Скандал довкола форуму, який відбувся 6 травня, розгорівся після того, як стало відомо, що модератором події мав стати Руслан Бортнік, який закріпив за собою імідж лобіста проросійських сил і перетворився на одного з ключових спікерів пулу каналів Віктора Медведчука, а також став одним з ключових коментаторів подій в Україні у засобах російської пропаганди.
 
Про це повідомляє видання "Європейська правда".
 
"Немає жодних сумнівів у тому, що медведчуківські "консерви" ще не раз пробуватимуть відбілитися через такі заходи, щоби лишитися в публічній сфері", - пише видання.


Автори публікації також повідомили, що мер Чернівців Роман Клічук винайняв команду Бортніка в якості власних політичних консультантів.
 
Нагадаємо, в Чернівецькій обласній та Чернівецькій районній радах 2 роки діє політична коаліція "Єдиної альтернативи" та ОПЗЖ Віктора Медведчука. Мера Чернівців Романа Клічука неодноразово звинувачували у співпраці з партією ОПЗЖ і протидії президенту України.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно