Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

За сприяння Чернівецької ОВА вийшла книжка про музичне мистецтво на Буковині


«Товариство сприяння музичному мистецтву на Буковині» – історія про непростий шлях, пройдений Музичним товариством, щоб заснувати Чернівецьку філармонію
Путівник у світ музики на Буковині початку минулого століття вийшов друком у «Видавництві 21». Написав його німецькомовний літератор, журналіст, редактор та автор багатьох праць про наш край Антон Норст, відомий також як Ізідор Нусбаум.

«Товариство сприяння музичному мистецтву на Буковині» – історія про непростий шлях, пройдений Музичним товариством, щоб заснувати Чернівецьку філармонію, про роль музики в повсякденному житті буковинців, про єдність, толерантність та незламність духу.

Книга –у якому в цікавій і жвавій манері автор розповідає про розвиток культурного життя в багатонаціональному краї.
Видання становить особливий інтерес для музикантів, істориків, краєзнавців та усіх, хто цікавиться музичним минулим Буковини й історією філармонії, в яку ми й дотепер залюбки ходимо на концерти.
 
Переклад із німецької – Марини Литвинюк, Олександри Ванкевич, Анни Даскалюк. Книгу видано за підтримки Чернівецької обласної військової адміністрації.скачать dle 10.5фильмы бесплатно