Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

"Роздача повісток на вулицях, в кафе та на полях - це ганебно", - нардеп


На утримання одного захисника потрібно 20 працюючих. Хай тіі, які не готові морально захищати Вітчизну зі зброєю в руках, просто працюють на своїх робочих місцях, вважає Георгій Мазурашу Народний депутат Георгій Мазурашу вважає ганебним явищем роздачу повісток на вулицях, у закладах громадського харчування, у чергах, в селах, на полях.
 
Про це обранець написав на своїй сторінці у Facebook.

"Такими діями (свідомо, або несвідомо) ті, які надають такі розпорядження, і виконавці принижують нашу державу, нашу Армію та наших Захисників, які мужньо стримують і відтісняють рашистську агресію…

Принижують, бо створюють картинку і враження, що в Україні не вистачає сміливих патріотів, які готові зі зброєю в руках захищати Вітчизну!

Створюють картинку і враження, що у нас для того, щоби чоловіки прийшли у військомат (навіть для уточнення облікових даних), треба ганятися за ними озброєними групами, переслідувати їх на вулицях, в кафешках, в чергах, на полях", - йдеться у дописі.


В країні достатньо вмотивованих, сміливих патріотів, які вже на фронті, і які поки не там, але готові стати на захист Вітчизни, вважає депутат.

"Захищати Вітчизну - це почесна справа, хоч і дуже небезпечна. Це честь, а не покарання!

На тих, які готові і фізично, і морально треба розраховувати, а не ганятися за тими, які з різних причин не готові захищати Вітчизну зі зброєю в руках!

Ганятися за чоловіками з повістками - це ганебно, це приниження нашої держави, і це, зрештою, немає сенсу по суті!
Бо це тупо робота «на кількість», а треба працювати на якість!!!

Я з 2014-го при кожній нагоді запитував у військових (переважно УБД), чи хотіли би вони щоби на фронті, на позиціях поруч були ті, які з різних причин не хочуть воювати.
Всі відповіді були категоричні: ні!!!

Тоді для чого витрачати час і ресурси і ганятися з повістками за всіма підряд?!", - каже Мазурашу.


Також він вказує на те, що треба врахувати, що на утримання одного захисника в наших реаліях потрібно зо 20 працюючих. Отже ті, які не готові морально захищати Вітчизну зі зброєю в руках, можуть і мають приносити користь економіці (а отже і обороноздатності!), просто працюючи на своїх робочих місцях.
"А кому ми не можемо забезпечити в Україні роботу з оплатою на рівні утримання себе та рідних, - нехай, по можливості, виїжджали би за кордон на роботу!
І якби їх не тримали насильно в країні (забороною виїзду за кордон), вони не лише передавали би своїм рідним кошти (а це і внесок в економіку/обороноздатність, а і вирішення важливих соціальних питань - менше людей, які на, або за межею виживання, які потребують підтримки від лержави), а, впевнений, у більшості випадків і волонтерський рух підтримували би, або на рахунок ЗСУ щось перераховували би", - йдеться у повідомленні…
 
Забороною виїзду за кордон ми збільшуємо рівень негативу з боку громадян щодо рідної держави, вважає обранець.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно