Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські дорожники працюють над експлуатаційним утриманнями доріг


Штучні споруди, мости та шляхопроводи - під постійним контролем дорожників та правоохоронців та знаходять у проїзному стані
Поки відважні воїни з кожним днем наближають нас до перемоги, дорожники Буковини працюють над експлуатаційним утриманнями доріг держзначення та забезпечують проїзд.
 
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Зокрема, йдеться про ліквідацію новоутвореної ямковсті, в тому числі і струменевим методом, герметизують та ліквідовують тріщини на автошляхах. Поновлюють розмітку і місця пішохідних переходів. Крім того, прибирають сміття на узбіччях, автопавільйонах, місцях відстою автотранспорту та неподалік контрольно-пропускних пунктів Чернівецької області. Проводиться скошування трави на узбіччях та розподільчий смузі, а також ремонтується транспортне огородження.

Всі автошляхи на Буковині у проїзному стані. Штучні споруди, мости та шляхопроводи, що знаходяться на основних транспортних шляхах області - під постійним контролем дорожників та правоохоронців.

Вже за декілька днів синоптики обіцяють незначне зниження температури та опади. Тож у разі планування подорожей враховуйте дорожню обстановку та дотримуйтесь ПДР. У Чернівецькій області триває комендантська година з 23:00 до 5:00. Будь ласка, розраховуйте свій час при плануванні поїздок.

У разі виникнення складних ситуації на мережі державних доріг нашої області – телефонуйте за номерами диспетчерської САД (цілодобово):
(0372) 50-93-03
(0372) 53-15-06скачать dle 10.5фильмы бесплатно