Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях рятувальники провели інструктаж у одному із ТЦ міста щодо організації евакуації


У разі, якщо сховища на території торгівельного комплексу немає – працівники та відвідувачі мають бути ознайомлені із місцерозташуванням найближчого бомбосховища «Увага! Магазини зачиняються! Шановні відвідувачі, перейдіть в найближче укриття!» Такі слова повинні лунати у всіх торгівельних центрах в разі повітряної тривоги. Після страшної трагедії, яка сталась у Кременчузі, де російська ракета влучила у ТЦ, буковинські рятувальники вирішили вкотре нагадати працівникам магазинів про їх дії у разі загрози.  
«Найважливішу увагу було зосереджено саме на правилах проведення евакуації. Разом із працівниками торгівельного центру було відпрацьовано всю необхідну документацію, перевірено схеми евакуації, також було перевірено шляхи евакуації. І взагалі їм було доведено весь алгоритм дій, щодо того, як проводиться евакуація, як і працівників так і відвідувачів торгівельного комплексу», - каже начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ДСНС у Чернівецькій області Сергій Бабчук.

 
Окрім того, особливу увагу фахівці приділили об’єктам укриття. Їх оглянули та перевірили. У разі, якщо сховища на території торгівельного комплексу немає – працівники та відвідувачі мають бути ознайомлені із місцем розташування найближчого бомбосховища. скачать dle 10.5фильмы бесплатно