Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

З'ясували причину забруднення Прута і малих річок Садгори


У водоймах загинуло все живе, в тому числі риба, раки та молюски
У водоймах річок Шубранець та Потіт загинуло все живе, в тому числі риба, раки, молюски і відповідно вся екофлора. Знайшли порив каналізаційного трубопроводу, що функціонує від селища Лужани до Чернівців.
 
Про це повідомляє ГО "Агенція розвитку, самоврядування та реформ".
 
"Члени нашої команди, моніторячи навколишні поля, річки, ліси, знайшли порив каналізаційного трубопроводу, що функціонує від селища Лужани до Чернівців. В пошкоджену корозією трубу, витікає гаряча, біла, смердюча рідина, що отруїла всі навколишні води та відповідно землю", - йдеться у дописі.

 
У відомстві звертаються до начальника управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОВА та першого заступника начальника Інспекції Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Чернівецькій області Державної екологічної інспекції Карпатського округу з проханням вжити термінових заходів щодо усунення даної проблеми та покарання винуватців, які спричинили дане екологічне лихо.
 
Нагадаємо, на Буковині поблизу Мамаївців прорвало трубу. Через це брудна неочищена вода скидається у Прут. На думку місцевих мешканців, стоки ймовірно йдуть зі спиртзаводу. Оскільки через цей прорив забруднюється Прут, на пляжі купатись заборонили.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно