Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Для чого Клічук «притарабанив» російські танки? - «Репліка» Святослава Вишинського


У Чернівцях зброю окупантів поставили замість солдата, якого мер лише місяць тому так гучно знімав з п’єдесталу Не встигли вщухнути пристрасті навколо організації виставки російських трофеїв на Соборній площі, як міську владу наздогнала нова зрада. В одній із самохідних артилерійських установок, розміщених у центрі Чернівців, виявили нерозірваний снаряд. 
 
Чи становив він загрозу для відвідувачів і випадкових перехожих – наразі не зрозуміло. Але інцидент довів народні маси до точки кипіння. Виявилось, що мешканці єдиного регіону, який не зазнав обстрілів та окупації – м’яко кажучи, не в захваті від розміщення в обласному центрі груд воєнного металобрухту. 
Про це йдеться у черговому випуску програми "Репліка" Святослава Вишинського на телеканалі "Чернівецький промінь". 

"Людям просто незрозуміло, для чого хизуватися чужими трофеями і для чого демонструвати їх тут, у мирному місті, у глибокому тилу України. Щоб залякати чернівчан? Чи поглибити психологічні травми вимушених переселенців? 


На всі ці питання влада так і не змогла відповісти. Тому що не захотіла. Тому що влада з городянами не радилась, не радиться і радитись не буде. Це стало фірмовим стилем Романа Клічука – керувати містом так, наче від тут – самодержавний господар.


Хоча особисто я не вважаю, що розміщення такої виставки в Чернівцях є чимось злочинним – урешті-решт, про жах війни і ціну перемоги мовчати не потрібно. Але для чого розміщувати лякаючі експонати на найбільшій площі, на найбільшому перехресті – і робити перегляд добровільно-примусовим? Спалену бронетехніку можна розмістити деінде, щоб усі бажаючі могли оглянути трофеї – у вільний час і в безпечному місці", - каже автор "Репліки". 

Але, за словами журналіста, чернівецька влада один в один відтворює найгірші радянські традиції. Якби не знайшли боєприпас, до танків сто відсотків повели би екскурсії – школярів і піонерів. 

"Адже в дійсності Роман Клічук і його квасні патріоти радянщину в собі так і не здолали. Вони просто перемальовують її червоно-чорними або жовто-блакитними кольорами. 
 
Так, у березні Клічук зняв із постаменту радянський танк, який згідно офіційної державної ідеології, у 44 році звільняв Україну. І замість нього притарабанив російські бронемашини, які згідно офіційної державної ідеології, у 22 році Україну загарбували", - зазначає Святослав Вишинський.

Святе місце пусте не буває. Тому зброю окупантів, «ничтоже сумняшеся», поставили замість солдата, якого мер лише місяць тому так гучно знімав з п’єдесталу.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно