Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Води нема, але ви тримайтесь. Апокаліпсис почнеться з Чернівців - «Репліка» Святослава Вишинського


В нас цілий обласний центр обезводнюється маленькою дірою в одній-єдиній трубі, в якій латок давно більше, ніж металу
Чернівці в сотий раз залишились без водопостачання. Труба, яка забезпечує водою 300-тисячний обласний центр, порвалася на катрани – і ми всі декілька днів знову пожили як мешканці єгипетської пустелі. 
 
Про це йдеться у черговому випуску програми "Репліка" Святослава Вишинського на телеканалі "Чернівецький промінь". 
 

Води нема, але ви тримайтесь. Апокаліпсис почнеться з Чернівців - «Репліка» Святослава Вишинського


"До життя без води ми вже потрохи звикаємо. Десятки тисяч городян у 21 столітті про всяк випадок щодня запасаються водою. І якщо так триватиме далі, то незабаром кожен будинок і кожен житловий комплекс крім укриттів і бомбосховищ почне копати власні колодязі та артезіанські свердловини.
 
Бо в Чернівцях не можна інакше. В Чернівцях ніхто не може покластися на комунальні підприємства, міську владу чи слово мера, яке нічого не важить. 
 
Коли я побачив відео фонтану з розбитої труби, то зрозумів, що для війни з Україною навіть зброя не потрібна. Достатньо в кожному місті поставити мером ідіота. Який без жодного пострілу розвалить систему управління і перетворить регіон на пустелю", - каже автор "Репліки".
 
На думку Святослава Вишинського, про це варто задуматись Уряду та військовій адміністрації.
 
 
"В нас цілий обласний центр обезточується маленькою дірою в одній-єдиній трубі, в якій латок давно більше, ніж металу. Не треба ні танків, ні ракетного терору – аби підірвати тили достатньо просто подавати воду, під нормальним тиском, по чернівецькій трубі.

Про це слід задуматись керівництву Чернівціводоканалу, яке відповідає за стратегічну безпеку обласного центру. Але керівник водоканалу розтрачує бюджет підприємства на спортивні машини. 


Нагадаю, в умовах воєнного стану 15 тисяч доларів з бюджету водоканалу було витрачено на службовий автомобіль директора. Мої колеги зробили журналістське розслідування, ми дізналися ціну, знайшли документи і машину. Але ми не змогли відшукати совість у мера і керівника водоканалу. 


Роман Васильович Клічук тупо мовчить про скандальну оборудку підлеглого. Лише прес-секретарка мера неприховано глузує над вами: «Води нема, але ви тримайтесь. Апокаліпсис почнеться з Чернівців», - зазначає журналіст. 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно