Батьки часто роздумують, яку модель мобільного пристрою краще вибрати для дитини
На https://elmir.ua/cell_phones/ представлено великий вибір моделей. Це і суперсучасні смартфони, і недорогі телефони минулих поколінь. Звісно, кожен хоче мати якісний засіб зв’язку, але чи потрібні дитині такі функції, як NFC чи камера з 4 модулями?
Критерії вибору дитячого телефону
Перш за все роль відіграє вік школяра. Безглуздо купувати першокласнику пристрій за кілька тисяч гривень, навіть якщо сімейний бюджет дозволяє це зробити. По-перше, є великий ризик, що дитина розіб’є або загубить смартфон. По-друге, навіть обдаровані діти, у яких є тяга до навчання, будуть відволікатись на ігри, що негативно вплине на успішність. Школярі середнього та старшого віку можуть користуватися смартфонами.
Друга особливість вибору – міцність електронного пристрою. Діти часто дуже швидко розбивають екрани та навіть корпуси телефонів. Ремонт при цьому досить дорогий, бо вартість екрана перевищує половину ціни смартфона. Краще надати перевагу дешевій моделі. Тобто звичайному мобільнику.
Звісно дитина повинна пройти інструктаж з приводу того, що електронікою треба користуватися обережно. Випадкове падіння пристрою навіть на бетонну підлогу не призведе до серйозних наслідків. Але навіть при серйозному пошкодженні можна замовити новий телефон: ціна питання кілька сотень гривень.
Головні функції дитячого телефону
З вищевказаної інформації стає зрозуміло, що засіб зв’язку для дитини повинен бути максимально простим. Але все ж функції, крім здійснення дзвінків, та деякі особливості пристрій повинен мати. Серед них:
- хороша батарея, яка довго тримає заряд;
- наявність камери (наприклад, щоб сфотографувати розклад уроків);
- можливість користування месенджерами для спілкування з учителем;
- мінімум ігор або неможливість їх встановлювати.
Модель з такими параметрами доступна кожній родині. Якщо дитина відповідально ставиться до речей та навчання, то згодом можна придбати їй смартфон. Це заохотить школяра навчатися ще краще.