Українці мріють про теплі будинки та безпечне життя, але реалії вносять свої корективи
Саме тому значна кількість мешканців страждають від недостатнього опалення, що відбувається через постійне вимкнення електроенергії. Оптимальний варіант – це обігріти житло, придбавши обігрівач або навіть буржуйку. У багатоквартирних будинках не дозволено використовувати буржуйки та відкриті джерела вогню, тому найкращим варіантом стане обігрівач.
Як зберегти тепло у квартирі під час вимкнення енергопостачання?
Більшість користувачів скаже, що при вимкненні електроенергії обігрівач також не працює і це дійсно так. Але є деякі особливості, що пов'язані з конструктивними елементами обігрівачів. Якщо мова йде про звичайний тепловентилятор, то він тепло не утримує. Він лише генерує його, з використанням тену, та переміщує за допомогою лопатей вентилятора.
Кілька причин придбати керамічний обігрівач:
- У продажу у магазині Фокстрот у Львові з'явилися цікаві незвичні моделі, що відрізняються естетичним зовнішнім виглядом та чудовими характеристиками. Середня потужність звичайного масляного обігрівача складає 1-2 кВт. Це досить великі витрати енергії, тому за енергоносії доведеться заплатити величезні гроші.
- Якщо брати до уваги потужність конвекційного обігрівача з кам'яною або керамічною панеллю, то його потужність складає не більше 500 Вт, що в 4 рази менше, ніж масляного обігрівача.
- Але завдяки спеціальній керамічній поверхні або каменю, вдається утримувати тепло досить довго, навіть після вимкнення електропостачання. Такі прилади накопичують тепло, а потім віддають його назовні. Доведено, що керамічні обігрівачі здатні підтримувати температуру протягом 2-3 годин.
Переваги використання інверторних кондиціонерів
Для мешканців України, які вирішують проблему електропостачання, використовуючи генератори та електростанції, є можливість обігріву приміщення, з використанням інверторних кондиціонерів. Це вдосконалені моделі, які відрізняються найнижчою потужністю, а також відсутністю сплесків під час вмикання та вимикання техніки. Найбільша кількість електроенергії витрачається саме в момент пікових навантажень, коли вмикається прилад. Тому, якщо прилад постійно працює, цього не відбувається, а техніка використовує оптимальну кількість електроенергії.
Використовуючи такі прилади, можна зігрітися навіть у випадку, якщо на вулиці -20 градусів. Мешкаючи в теплі, вдасться заощадити кошти на електропостачанні через особливу конструкцію приладу. Велика кількість теплого повітря зникає з приміщення через віконні отвори, а також двері. Якщо ви мешкаєте у приватному будинку, обов'язково придбайте теплову завісу. Вона буде відсікати холодні потоки повітря та зберігати тепло всередині.