Обмеження ввели через погіршення погодних умов та проїзд снігоприбиральної техніки Тимчасово обмежили рух транспорту в напрямку пункту пропуску «Красноїльськ». Причиною обмежень є погіршення погодних умов та проїзд снігоприбиральної техніки.
Наразі фури стоять на АЗС у селах Красноїльськ та Чудей.
"У зв'язку з погіршенням погодних умов через прогнозування дощу та снігу зі зниженням температури повітря у ніч з 28.11.2023 на 29.11.2023 року, на території Чернівецької області рух транспортних засобів у напрямку МАПП "Красноїльськ" тимчасово обмежено. На даний час транспортні засоби здійснюють стоянку на АЗС GOIL в с. Красноїльськ та на АЗС с. Чудей", - повідомив Віталій Пономаренко з Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.
Про відкриття руху та іншої важливої інформації - перевізників та водіїв буде повідомлено додатково.