Історія створення медичного закладу
Приватна клініка в Ужгороді була створена Заслуженим лікарем України Біляком Степаном Томовичем у 1992 році. Саме тому вона носить його ім’я, адже він став ідейним натхненником та реалізатором проєкту одного з найсучасніших медичних закладів на українських теренах. Спеціаліст першим з українських лікарів провів операцію за лапароскопічною технологією, яка сьогодні є найбільш ефективною при лікуванні різноманітних хвороб.
Медичний заклад спеціалізується на лікуванні гінекологічних, онкологічних, проктологічних та урологічних патологій. Для кожної проблеми розробляється індивідуальна тактика залежно від стадії виявлення, характеру патологічного процесу, локалізації, індивідуального стану пацієнта. Далеко не завжди призначається операція, адже є випадки, коли можна обійтись консервативною терапією – медикаментами, гімнастикою тощо.
Сфера роботи Клініки Біляка
Медичний заклад в Ужгороді спеціалізується на лікуванні широкого спектру хвороб, серед яких можна виокремити наступні види оперативних втручань:
- лапароскопічні операції з резекції кіст нирок, варикоцеле, видалення нирки, простати, наднирників, інших органів сечостатевої системи, уражених пухлинами та патологічними процесами;
- втручання на жіночих статевих органах, зокрема видалення кіст, фіксація матки сітчастим імплантом або більш серйозні операції з резекції яєчника, матки, маткових труб;
- лапароскопічна пластика кил стравоходу, паху або пупка, видалення кіст печінки, запаленого апендиксу, резекція жовчного міхура тощо;
- лапароскопічне видалення злоякісних пухлин простати, нирок, яєчників, кишківника, сечового міхура, яєчок, матки та багатьох інших органів.
Лапароскопічні втручання можуть проводитись різними методами. При ранньому виявленні патологічних процесів можна обійтись точковою резекцію уражених тканин. Однак у складних випадках хірургам доводиться вдаватися до повного видалення органів, якщо вони критично уражені та їхнє збереження неможливе.
Звичайно, спеціалісти Клініки Біляка намагаються зберегти життєво важливі органи, але якщо їх потрібно видаляти, то процедура проводиться акуратно, щоб максимально скоротити реабілітаційний період. Практика показує, що навіть після лапароскопічних операцій з видалення нирки, простати, жовчного міхура, шийки матки людина може повернутись до повноцінного життя, хоча варто буде пройти тривалий реабілітаційний період та дотримуватись рекомендацій лікаря.
У Клініці Біляка завдяки грамотному підходу можна отримати якісне лікування за будь-яких обставин, хоча краще не зволікати і якомога раніше звертатись до лікаря при появі перших симптомів захворювань. Це дозволить обійтись максимально щадними методиками і не вдаватись до радикальних процедур.
Джерело: сайт bilyak.com.ua.