Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати готові реструктуризувати борг «Чернівціводоканалу»

Василь Продан назвав умови, за яких міська рада готова проголосувати за це питання 
Секретар міської ради Василь Продан назвав політичним позов департаменту житлово-комунального господарства до суду на Чернівецьку міську раду через небажання депутатського корпусу реструктуризувати борги комунального підприємства «Чернівціводоканал».

– Це абсолютно політичний позов, який не несе жодного юридичного навантаження. Позиватися у понеділок через питання, яке будуть розглядати у четвер немає змісту. Зате у випадку розгляду на комітеті Верховної ради питання про розпуск Чернівецької міської ради можна сказати, мовляв, навіть департамент ЖКГ судиться з міською радою за бездіяльність. Поява цього позову – виключно політична дія для того, щоб ще один аргумент мати Максиму Бурбаку у Верховній Раді для перевиборів, – заявив секретар міської ради.
Василь Продан також наголосив, що депутати не проти реструктуризації боргів «Чернівціводоканалу», проте мер Олексій Каспрук висунув також вимогу, аби депутати зобов’язалися виплачувати борги комунального підприємства за світло наступні 5 років, а це не вельми вдалий менеджмент.
«Питання стоїть не в реструктуризації, як такій. Тому що, якщо реальний борг 67 мільйонів гривень, а пеня і штрафи – 47 мільйонів, то депутатський корпус – абсолютно за те, щоби провести реструктуризацію цього боргу. Але міський голова хоче, щоби депутатський корпус цим рішенням ще й взяв на себе зобов’язання погасити всі борги водоканалу перед обленерго на наступні п’ять років. Ми вважаємо виключно цей момент неправильним. Це навантаження на міський бюджет приблизно 400 мільйонів за 5 років. Приблизно по 7 мільйонів на місяць треба буд віддавати на покриття збитків водоканалу. Просто у такому випадку в керівництва водоканалу абсолютно пропадає будь-яка мотивація покращувати роботу підприємства», – додав секретар міськради.

Василь Продан запевнив, що за реструктуризацію боргу водоканалу депутати голосувати готові, але без пропозиції мера. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж