Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Цьогоріч планують відремонтувати низку основних вулиць у Чернівцях

За словами мера, у залишку бюджету є близько 200 млн. грн., проте навіть цих грошей не вистачить на всі дороги, які потребують ремонту
Цьогоріч у Чернівцях планують провести капітальний ремонт низки основних вулиць. Про це під час брифінгу повідомив чернівецький міський голова Олексій Каспрук.
 
За його словами, у залишку міського бюджету за минулий рік залишилося близько 200 млн. грн., проте навіть цих грошей не вистачить на всі дороги, які потребують ремонту.
 
– Відремонтувати потрібно майже всі дороги в місті, але є магістральні щляхи, які потребують ремонту негайно. Тому вже цього року почнемо з вулиці Гагаріна. Вже є проектно-кошторисна документація, орієнтовна вартість – 15 мільйонів гривень. Це дуже складний ремонт, адже немає простої схеми організації проїзду, тому роботи будемо проводити поетапно ділянками, – зазначив Каспрук.
 
Міський голова повідомив, що ремонту потребує також Проспект Незалежності – ділянка від Небесної Сотні до Головної. Орієнтовна вартість робіт – 25-27 мільйонів гривень. Планують також виділити кошти на ремонт вулиць Героїв Майдану, Щербанюка та Рівненської.
 
Окрім того, як додав Каспрук, ділянка вулиці Руської від Сагайдачного до Січових Стрільців потребує повної заміни мереж водопостачання. До того ж, на ділянці від Московської Олімпіади до Руського мосту планують замінити бруківку на асфальт. Орієнтовна вартість цих робіт – 15 млн. грн.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж