Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чиновники мерії свідомо зривають ремонт міських доріг

Тендерна документація на 2018 рік досі не готова  Працівники Департаменту житлово-комунального господарства до цього часу не підготували тендерну документацію щодо доріг, які б мали ремонтуватися цього року. Про це ефірі програми «Чия правда» на телеканалі «Чернівецькій промінь» розповів депутат Чернівецької міської ради від фракції «Рідне місто» Віталій Михайлішин, пише «Чернівці Таймс».
 
За його словами, може повторитися ситуація 2017 року, коли більш ніж дві третіх коштів, виділених на ремонт доріг, не були освоєні через бездіяльність чиновників Ратуші.
 

 
«Дороги – найболючіша тема. 2017 року було виділено 50 мільйонів гривень для того, щоб зробити дороги. З них Департаментом ЖКГ використав тільки 11 мільйонів. Тобто, ми бачимо, як люди організовують роботу.
 
Сьогодні проблема в тому, що не має жодної тендерної документації по ремонту доріг на 2018 рік. А ви знаєте, що на її підготовку йде більше двох місяців. Папери мали зробити ще у 2017 році, для того, щоб на початку цього року оголосити тендер і у травні починати роботи ці дороги.
 
Але, на жаль, і міській голова, люди, і, які працюють в міській раді, ще навіть не готують тендерну документацію», – зазначив депутат.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж