Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Україна і Румунія побудують автомагістраль, що об'єднає Львів, Чернівці, Сучаву та Бухарест

Автобан пройде через Східні Карпати
Голови Львівської та Чернівецької обласних рад і керівництво румунського повіту Сучави домовилися про реалізацію проекту з будівництва швидкісного транспортного коридору через Східні Карпати. Про це в неділю, 11 березня, заявив глава повітової ради міста Сучави Георге Флутур, як повідомляє Укрінформ.
 
«У нас відбулася робоча зустріч з делегацією з України, у складі якої були голови обласних рад Чернівців та Львова. Обговорили питання транскордонного співробітництва, головне з яких – продовження роботи на рівні робочих груп з метою подальшої практичної реалізації проекту з будівництва швидкісної автотранспортної магістралі через Східні Карпати (Львів-Чернівці-Сирет-Сучава-Пашкани-Бакеу-Фокшань-Бухарест), яка з'єднає Балтійське море з Чорним», – наголосив Флутур.
 
За його словами, найближчим часом сторони обговорять фінансові можливості, зазначивши, що вони планують звернутися зі спільним листом до європейських інституцій для надання фінансової допомоги під час будівництва магістралі.

Голова адміністрації повіту звернув особливу увагу на те, що під час зустрічі була досягнута також домовленість про реалізацію інших важливих для України і Румунії транскордонних інфраструктурних проектів.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж