Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Із Чернівців до Сучави планують запустити потяг

Залізничне сполучення між Україною та Румунією допоможе розвантажити пункту перетину кордону «Порубне-Сірет»

На Буковині є достатньо можливостей для запуску потягу Чернівці – Сучава. Про це заявив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Яа зазначив крайовий голова Буковини, курсування потягу вирішило б ордразу кілька питань. Головною перевагою такого залізничного сполучення вважають розвантаження міжнародного пункту перетину кордону «Порубне-Сірет» та водночас збільшення потоку пасажирських перевезень між Україною та Румунією. Такі зміни сприяли б і зростанню надходжень у держбюджет. Окрім того, наявність потягу Чернівці – Сучава сприятиме розвитку торгівлі і туристичного потенціалу прикордонних регіонів. Також такий потяг стане « … ще одним транспортним містком України з Євросоюзом», - повідомив Іван Мунтян.
 

Із Чернівців до Сучави планують запустити потяг

 

У свою чергу, голова Сучавської повітової ради пан Георге Флутур запевнив про цілковиту підтримку реалізації цього проекту та наголосив на його важливості.
 

Із Чернівців до Сучави планують запустити потяг

 

Відтак сторони домовилися про створення спільної регіональної робочої групи, учасники якої зустрінуться 21 червня на прикордонній залізничній станції «Вадул-Сірет» у селі Черепківці Глибоцького району для того, щоб обговорити практичні аспекти організації залізничного сполучення «Чернівці-Сучава».
 

Із Чернівців до Сучави планують запустити потяг

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж