Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Безкоштовний томограф у Чернівецькому онкодиспансері не працює вже півроку

Фото: ТРК "Буковина"
Магнітно-резонансний томограф купили за благодійні кошти у 2013 році
У Чернівецькому обласному клінічному онкологічному диспансері єдиний безкоштовний сучасний магнітно-резонансний томограф не працює вже півроку. Про це пише ТРК «Буковина».
 

Безкоштовний томограф у Чернівецькому онкодиспансері не працює вже півроку

 

Томограф тут встановили у 2013 році за благодійні кошти. Вартував він тоді понад сім мільйонів гривень. Апарат дозволяє проводити діагностику та лікування онкологічних захворювань. Щодня він обслуговував понад 50 пацієнтів, каже завідувач відділення променевої діагностики Віктор Куфтяк. У листопаді торік томограф зламався:
«Вийшла з ладу основна деталь – рентгенівська трубка, яка крутиться з великою швидкістю. Вона випромінює електропромені, які реєструють датчики і переводить на комп’ютер у зображення», - каже Віктор Куфтяк.

В адміністрації диспансеру кажуть – це єдиний сучасний та безкоштовний томограф у Чернівецькій області. Щоб його відремонтувати, потрібно понад 4,5 мільйони гривень. Раніше з обласного бюджету на ремонт було виділено 3 мільйони. У медустанові є й інший томограф, але він застарілий.

У Чернівецькій ОДА запевняють : томограф у обласному онкодиспансері відремонтують найближчим часом.
«Технічне обслуговування комп’ютерного томографа буде завершено, ми сподіваємось уже у квітні. Одразу, як надійде відповідна сума коштів. З фірмою, яка займається технічним обслуговуванням апарату, медичний заклад провів попередні перемовини», – каже директор департаменту охорони здоров’я Чернівецької ода Оксана Андрієць.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж