Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У ЧНУ скасували лекцію журналістки видання «Страна.ua»

Фото: Weche
Світлана Крюкова стверджує, що це зробили «люди Бурбака»
Заступник головного редактора видання «Страна.ua» Світлана Крюкова відвідала Чернівці, де мала прочитати лекції на кафедрі журналістики ЧНУ та в медіа-центрі «Belle Vue». Друга лекція відбулась, а ось зустріч зі студентами скасували, нібито через незацікавленість студентів.
 
«Вчора в Чернівецькому університеті мені зірвали лекцію зі студентами. Люди депутата Бурбака, голови фракції Народного фронту зробили все, щоб цієї зустрічі не відбулося», написала у Facebook журналістка.
 
Як пише «Чернівці Таймс», ще напередодні лекції помічник нардепа «Народного фронту» Максима Бурбака Вадим Пелех у соцмережах закликав студентів не йти на лекцію, та натякав на силовий зрив лекції.
 
«Сподіваюся, Нацкорпус і інші небайдужі ГО Майдан прийдуть послухати про втрати революції», – писав він у коментарях у Facebook.
 
Вадим Пелех, директор телеканалу ТВА, в ефірі якого більшість часу «піарять» Бурбака та «Народний фронт», аргументував свою позицію тим, що видання «Страна.ua» нібито пропагандистське.
 
За офіційною версією, яку озвучила у мережі Facebook завкафедри журналістики ЧНУ Любов Василик, усьому потокові студентів публічно було повідомлено про зустріч, проте вони відмовилися – ідея не набрала охочих.
 
Генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко виступила на підтримку заступника головного редактора видання «Страна». Після інциденту зі скасованою лекцією Світлани Крюкової, вона заявила, що обов’язково виступить у Чернівцях
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж