Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Міськрада ігнорує проекти, на 90% профінансовані ЄС, але бере кредити, які на 100% сплачують з бюджету – Кирпушко

Директор Центру реконструкції і розвитку поскаржився на інертність влади щодо проектів ЄС

Як заявив на останній сесії Чернівецької міської ради VІ скликання директор Буковинського центру реконструкції і розвитку Ярослав Кирпушко, звернувся до депутатів, аби на цьому засіданні вони вплинули на міського голову щодо співфінансування кількох транснаціональних проектів.

- Наприкінці 2013 року міська рада в особі Віталія Михайлішина підписала ряд договорів з Євросоюзом на виконання проектів, спрямованих на вдоволення потреб чернівчан, - заявив Я. Кирпушко. – Коли пан Каспрук став мером, перший крок до виконання цих договорів він здійснив лише після 3 засідання сесії міської ради – тоді на нього вплинули депутати. Бо мої спроби були марними.

У зв’язку з цим директор Центру попросив обранців востаннє, доки скликання залишається ще чинним, наполягти на співфінансуванні інноваційного, за словами пана Кирпушка, проекту.

- У таких проектах Євросоюз на 90% надає матеріально-технічну допомогу, і лише 10% - співфінансування з бюджету міста, - каже Я. Кирпушко. – На відміну від кредитів, які бере міська рада, та мусить на 100% сплачувати їх з міської казни.

За словами Я. Кирпушка, якщо депутатам постійно доведеться підштовхувати міського голову, рухатися до Європи доведеться довго.

У свою чергу, О. Каспрук заявив, що нібито отримав документ від СБУ для службового користування.
 
- Інформація, яка у ньому наведена, не дає мені можливості і права приймати будь-які рішення, - заявив Олексій Каспрук. 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж